معرفی ساعت NOMOS Club Automat Datum Signalblau

حالت مطالعه
یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ نویسنده | مترجم:

در هر فصل، تابستان را برروی مچ دست خود داشته باشید ، معرفی ساعت NOMOS Club Automat Datum Signalblau:

 

روزها دوباره کوتاه می‌شوند؛ اما با ساعت کلاب اتومات داتوم (Club Automat Datum singblau) از برند نوموس گلاشوت (NOMOS Glashütte) می‌توانید حس تابستانی را در طول سال برای خودتان نگه دارید. ساعتی با ابعاد بزرگ (قطر 41.5 میلیمتر) که ساعت و تاریخ را نمایش داده، خودش را کوک کرده، و با استفاده از سوپر لومی‌نوا (Super-LumiNova) در تاریکی می‌درخشد. علاوه‌ بر این ضدآب بودن آن تا عمق 200 متر امکان استفاده این ساعت حین انواع ورزش، چه در زیر و چه برروی آب می‌دهد. همچنین رنگ صفحه ساعت (آبی آژیر) رنگ جدیدی‌است در این برند استفاده می‌شود.

 

در درون این ساعت یکی از ده موتور اختصاصی نوموس در حال کار کردن است. این موتور موتور اتوماتیک (DUW5101) که توسط خود این برند در Glashutte آلمان ساخته شده که کیفیت کوک فوق‌العاده‌ای دارد. DUW مخفف "Deutsche Uhrenwerke" بوده که اشاره به گواهی‌نامه نوموس به عنوان یک تولید کننده مستقل موتور ساعت می‌کند. از سال 2014 این گواهی شامل چرخ دنگ نیز می‌شود که در این نسخه از ساعت نیز به کار رفته است.

 

این ساعت یکی از 16 مدل در سری آکوا (Aqua) از برند نوموس است. قوی‌هیکل، همه کاره، و به اندازه کافی شیک هست تا با کت و شلوار بتوان آن را به دست کرد. این زمان‌سنج‌های مکانیکی تا عمق 200 متر ضد آب هستند. همیشه آماده ماجراجویی بوده و شامل بند پارچه‌ای خیاطی شده است که باعث می‌شود سریعتر خشک شده و راحت‌تر برروی دست می‌نشیند. این ساعت‌ها با رنگ‌های متنوع از آبی آژیر و قرمز تا سفید کلاسیک و آبی آتلانتیک تیره؛ از قطر برای جنسیت مشترک 35 میلیمتری تا مردانه 41.5 میلیمتری برای انواع گسترده‌ای از مچ‌ها ارائه می‌گردد.

 

علاوه بر ساخت با کیفیت ساعت، برند نوموس گلاشوت برای دریافت جایزه طراحی با تقریبا 140 جایزه معروف است که کمتر شرکتی با این همه افتخارات وجود دارد. طبق سنت طراحان این شرکت یعنی باهوس (Bauhaus) و دوچر ورکباند (Deutscher Werkbund)، ظاهر، پیرو کارکرد ساعت است. هم اکنون برای اولین بای این برند آلمانی کلکسیونی از ساعت‌های اسپورت ارائه کرده که بدون شک ظریف و زیبا هستند که کلاب اتومات داتوم نیز جزء این کلکسیون است.

معرفی ساعت NOMOS Club Automat Datum Signalblau
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم