معرف ساعت جی‌شاک MR-G ایندیگو هَمِرتون

حالت مطالعه
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ نویسنده | مترجم:

معرف ساعت جی‌شاک MR-G ایندیگو هَمِرتون (Indigo Hammer Tone):

ساعت اِم آر جی MRG-G200HT هَمِر تون (Hammer Tone) ترکیبی از فناوری روز دنیای الکترونیک و فرهنگ کاسومی سوشیم ژاپنی در زه و بند ساعت، سری سوم تولید محدودهای هرساله کاسیو (مدل سال گذشته طلایی بود) و مزین به خاتم کاری سنتی تِسوکی (tsuiki) ژاپنی است.

ایندیگو هَمرتون بر پایه ساعت جی‌شاک MRG-G2000 بوده و مجهز به موتور جدید با اتصال سه‌گانه که توانایی تنظیم ساعت با ماهواره GPS، سیگنال رادیویی و همچنین امکان جفت شدن با تلفن هوشمند، می‌باشد. تنظیم سه گانه به این معناست که ساعت با توجه به موقعیت جغرافیایی کاربر، خودش را به صورت دقیق تنظیم می‌نماید. با انرژی خورشیدی شارژ شده و علاوه بر به همراه داشتن قابلیت‌های عمومی ساعت‌های جی‌شاک شامل ساعت جهانی، آلارم، کرنومتر و تایمر معکوس، بدون حضور نور و با شارژ پر توانایی کارکرد تا 2 سال را دارد.

 

تمام ساعت از جنس تیتانیوم با سختی دوگانه است، به این معنی که ابتدا سطح آلیاژ سخت شده سپس با لایه‌ای کربنی الماس‌گون که ضد خش است (DLC) اندود شده است. اندود DLC برروی زه و پشت قاب به رنگ آبی سیر است که به منظور تداعی رنگ آیزوم (یک سایه از رنگ نیلی از گیاه نیل) می‌باشد.

زه و اتصالات مرکزی بند با خاتم کاری تِسوکی (tsuiki)، یک تکنیک قدیمی ژاپنی برای چکش کاری مسی جات، تزیین شده است. تزیین روی قاب ساعت نیز کاسومی-تسوشیم نام دارد که از خطوط چکش کاری همپوشاننده تشکیل شده است.

 

قیمت و دسترسی:

ساعت جی‌شاک MRG-G2000HT در 500 نمونه تولید شده و قیمتی برابر با 7400 دلار آمریکا دارد.

 

 

#خرید_ساعت_مچی   #ساعت_مچی_کاسیو    #ساعت_مچی_سیکو   #ساعت_مچی_رومانسون   #خرید_اقساطی_ساعت_مچی

معرف ساعت جی‌شاک MR-G ایندیگو هَمِرتون
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم