بهترین ساعت ها برای بانوان با قیمتی کمتر از 200 دلار (بخش آخر)

حالت مطالعه
یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

قسمت قبل...

بهترین ساعت مینیمالیستی

چرا دوستش خواهید داشت: MVMT ساعت های جذاب و پرجلوۀ مینیمالیستی با قیمتی بسیار مناسب تر از شرکت های دیگر تولید می کند و هرموسا ساعت مورد علاقۀ ماست.

بهترین ساعت مینیمالیستی

اگر شما ظاهر ساعت های مینیمالیستی را دوست دارید، به ساعت های MVMT علاقمند خواهید شد. این شرکت در سال 2013 توسط جیک کاسان  کرامر لاپلانت بنیانگذاری شد و به سرعت به اهداف مالی خود در ایندی گوگو (indiegogo) رسید. از آن زمان به بعد، محبوب علاقمندان به ساعت های اقتصادی شده است.

گروه ما از آغاز به ساعت های MVMT علاقمند است و چندین مدل از محبوب ترین ساعت های این برند را آزمایش کرده است. ساعت هرموسا با ظاهر کاملاً فلزی ساده و قاب 38 میلی متری خود یکی از ساعت های مورد علاقۀ ماست. این ساعت یک بند فلزی دارد که هرگز به موی دست شما یا لباس هایتان گیر نمی کند و ظاهر فوق العادۀ باریک آن، آن را برای استفادۀ کل روز سبک و راحت می سازد.

به عنوان یک روزنامه نگار حوزۀ تکنولوژی، تنها ساعت هایی که من طی چند سال اخیر ساعت های بزرگ هوشمند و مدل های ترکیبی بوده است. من فراموش کرده بودم که ساعت های زنانه چقدر باریک و زیبا می توانند باشند تا اینکه ساعت نیمه هوشمند ترکیبی خود را با ساعت هرموسا MVMT عوض کردم.

این ساعت آنقدر باریک، سبک، و زیبا است که من تقریباً فراموش می کنم که ساعتی به دست دارم. رنگ رزگلد آن با هرچیزی هماهنگ می شود و من بند فلزی آن را دوست دارم. طراحی صفحۀ مینیمالیستی ساعت، جذاب و خواندن آن نیز آسان است.

اکثر نقدهایی که در سایت MVMT نوشته شده اند، مثبت هستند و بسیاری از آنها به این ساعت 5 ستاره داده اند. تنها نظرات منفی به گیرۀ بست این ساعت مربوط هستند، و برخی خریداران گفته اند که گیرۀ بست ساعت خراب شده است. به تجربۀ ما، باید به حالت گیرۀ آن عادت کنید، و گیرۀ ساعت ما بعد از حدود یک سال استفاده هنوز خراب نشده است.

به طور کلی، هرموسا MVMT برای افرادی که ظاهر کاملاً فلزی و بند دستبندی فلزی آن را دوست دارند، یک انتخاب عالی است.

 

نقاط قوت: قیمت مناسب، جذاب، مینیمالیست، بند استیل ضدزنگ، راحتی استفاده، باریک

نقاط منفی: به اندازۀ سایر گزینه ها ارزان نیست.

 

#خرید_ساعت_مچی_زنانه   #خرید_ساعت_مچی   #ساعت_مچی_کاسیو    #ساعت_مچی_سیکو   #ساعت_مچی_رومانسون   #خرید_اقساطی_ساعت_مچی

 

بهترین ساعت ها برای بانوان با قیمتی کمتر از 200 دلار (بخش آخر)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم