نمایشگاه هنر و صنایع دستی انواع مدلهای ساعت مچی

حالت مطالعه
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

جدیدترین مدل های RGM مبتنی بر پنسیلوانیا دارای ویژگی های هنری و ظریف و دست‌ساز در صفحه نمایش آن، چند هفته پیش اولین بار در WatchTime  نیویورک ارائه شد،  در اینجا نگاهی به چهار ساعت جدید، دو ساعت مچی مردانه و دو زنانه.

rgm_art_watches_group

مدل های مردانه که تحت نام مدل 25 Art Watch ارائه شده اند در مواردی با فولاد ضد زنگ 40 میلی متری جلا داده شده اند که با لبه های سکه ای ظاهری قدیمی و کلاسیک پیدا کرده اند، کریستال های یاقوت کبود در جلو و عقب و نشان های سنگ قیمتی RGM (اشاره به تاریخ لنکستر، PA، که در آن بنیانگذار مارک  رولاند جی مورفی، این شرکت را تأسیس کرد و در آنجا هنوز موارد و قطعات حرکتی را تولید می‌کند).  یکی از صفحه نمایش‌ها، ارائه یک صحنه قایقرانی با الهام از نقاشی نقاشی کلود مونه در Argenteuil است.  
 
rgm_cloisonne rgm_cloisonne2  

دیگر ویژگی یک طرح چوبی تصویری از آثار ملی کاستیلو سان مارکوس در سنت آگوستین، فلوریدا.  هر دو ساعت مردانه با یک کالیبر سیمپیچ سوئیسی ساخته شده اند و با دکوراسیون Haute Horlogerie و ذخیره انرژی 42 ساعته را حفظ می کند. این ساعتها روی تسمه های چرم آلیاژ نصب شده و قیمت آن 13،900 دلار می باشد.
 
rgm_marquetry2 rgm_marquetry

دو مدل از نقاشی دستی مینیاتوری در قسمت ساعت مچی بانوان نمایشگاه، نمایش داده شده است، که به طور کلاسیکی کوچک  حدود 28 میلی متر است که در 18 طلای رز سوئیسی ساخته شده است (با یک فولاد ضد زنگ آمریکایی به عنوان یک آپشن). یکی از صفحه نمایش‌ها یک گل لوتوس رنگارنگ است که در رنگ Super-LumiNova ارائه می شود که به تصویر نور، عمق و شفافیت خیره کننده ای می بخشد.

ladies_luminous

 صفحه نمایش دیگر مروارید مادر است، نقاشی از یک تصویر گلدار که یک پرنده آبی رنگ آبی را طراحی کرده است. 
 
rgm_ladies_mop  

نبشی که در ساعتهای خانمها استفاده می شود یک ETA / Peseux 7001 سوئیسی ساخته شده با امواج Geneva، perlage و anglcing تزئین شده و دارای ذخایر برق 42 ساعته است. همچنین بر روی تسمه‌های طرح پوست تمساح ارائه می شود، ساعت ها به قیمت 15،900 دلار برای صفحه نمایش رنگی روشن و 24،900 دلار برای صفحه نمایش مرواریدمی‌باشد.  

 

#خرید_ساعت_مچی_زنانه   #خرید_ساعت_مچی   #ساعت_مچی_کاسیو    #ساعت_مچی_سیکو   #ساعت_مچی_رومانسون   #خرید_اقساطی_ساعت_مچی

 

نمایشگاه هنر و صنایع دستی انواع مدلهای ساعت مچی
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم