ویدئوها ساعت مچی زنانه کاسیو (CASIO) جنرال مدل LTP-1302DD-4A2VDF
برند:کاسیو (CASIO)
Watch Information
Brand, Seller, or Collection Name: CASIO
Modelnumber: LTP-1302DD-4A2VDF
Dial window material: Mineral Crystal
usage:
material: Stainless Steel, Plums or brush
page material:
Plating type:
Case material: alloy
Case diameter: 30.2 mm
Case Thickness: 8.8 mm
Watch color: Silver, pink
Case color: silver
Dial color: pink
Band Material: stainless steel
Band color: silver
Band length: Women's
Band width: mm
function: Date Indicator, Luminous
Calendar: daily
how to close the watch back cover:
Chronograph accuracy:
Movement power: electric battery
Movement: Quartz
Visible Movement:
Movement Made:
Number of Movement: single analog
accuracy Movement:
20 second
Water resistant depth: Water Proof to 50 m Meters
Item weight: 67 gr
Warranty: One- year, in Iran, International, Originality of goods (lifetime)
Approximate weight: Between 50-100 Grams
Includes warranty: movement, Battery, Waterproof, BRACELET
Frame shape: Round
Originality of Brand Country: Japan
Product line:
Category: Classic
dial's Type: Analog
Strap Type: metal
Lock type:
Frame width range: Less than 30 mm