ویدئوها ساعت مچی مردانه آتلانتیک(ATLANTIC) مدل AC-73365.43.21R
برند:آتلانتیک (ATLANTIC)
Watch Information
Brand, Seller, or Collection Name: Atlantic
Modelnumber: AC-73365.43.21R
Dial window material: Sapphire Crystal
Case material: Stainless Steel
Case diameter: 43 mm
Case Thickness: 9 mm
Case color: Silver
Dial color: Silver
Band Material: Stainless Steel316
Band color: Silver & Rose Gold
Band length: Men's
Band width: 19 mm