ویدئوها ساعت مچی مردانه آتلانتیک(ATLANTIC) مدل AC-69550.43.41R
برند:آتلانتیک (ATLANTIC)
Watch Information
Brand, Seller, or Collection Name: Atlantic SEADAY
Modelnumber: AC-69550.43.41R
Dial window material: Sapphire Crystal
Case material: Stainless Steel
Case diameter: 41 mm
Case Thickness: 11 mm
Case color: black, copper
Dial color: Dark Gray
Band Material: Natural Leather
Band color: Brown
Band length: Men's
Band width: 19 mm