سالگرد گرند سیکو و نیسان !

حالت مطالعه
دوشنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

گرند سیکو و نیسان دو سالگرد را با عرضۀ محدود SBGC229 جشن می گیرند

بسیاری از برندهای لوکس ساعت با برندهای خودرو و تیم های مسابقه ای آنها مشارکت کرده اند، اما یکی از این شراکت ها که در ایالات متحده زیاد شناخته شده نیست، شراکت بین مارک های ژاپنی است: گرند سیکو (Grand Seiko) و نیسان (Nissan). شرکت ساعت سازی با الهام گرفتن از ماشین های مسابقه ای نمادین نیسان GT-R چند ساعت مخصوص تولید کرده است، اما تا امسال، آن ساعت ها فقط در ژاپن فروخته می شدند. با این وجود، این هفته در نمایشگاه بین المللی خودرو نیویورک، گرند سیکو و نیسان اولین ساعت مشارکتی خود را که در ایالات متحده و در سراسر جهان عرضه خواهد شد، به نمایش گذاشتند. آن ساعتی است که دو سالگرد را در سال 2019 جشن می گیرد: 50 سالگی نیسان GT-R و 20 سالگی کالیبر اسپرینگ درایو سیکو (Seiko Spring Drive).

Grand Seiko & Nissan with New SBGC229 Limited Edition

Grand Seiko Spring Drive 20th & Nissan GT-R 50th Anniversary Limited Edition (Ref. SBGC229) که هماهنگ با پنجاهمین سالگرد نیسان GT-R در سال 2020 عرضه شده است، تنها در 200 قطعه تولید شده و به خاطر استفاده از رنگ آبی دریایی که در بدنۀ خودرو 1969 GT-R به کار رفته بود، و چند عنصر دیگر در قاب، صفحه و بند متمایز است. رنگ آن در سرامیک آبی قاب بیرونی، اعداد آبی رنگ صفحۀ کرونومتر، و دوخت های آبی بند پوست سوسمار منعکس شده است. قسمت داخلی قاب که قطر 4/46 میلی متر و ضخامت 2/16 میلی متر دارد از تیتانیوم متراکم ساخته شده است و تا 100 متر در زیر آب مقاومت دارد.  ماشین مسابقه ای نیسان با نوار مسابقه ای سفید مشهور خود در صفحۀ نقره ای – سفید و بند براق سفید نیز برای خود جایی پیدا می کند. روی صفحه، یک عقربۀ آبی مرکزی ثانیه های کرونومتر را اندازه گیری می کند، در حالی که صفحه های کوچک تر در سمت راست دقیقه ها و اعداد را نشان می دهد. همچنین، یک پنجرۀ تقویم روی ساعت 3، نمایش ذخیرۀ نیرو روی ساعت 7، و یک صفحۀ کوچک ثانیه شمار روی ساعت 9، و یک GMT مرکزی به رنگ آبی قرار دارد.

Grand Seiko & Nissan with New SBGC229 Limited Edition

درون قاب که از پشت قاب کریستالی منحنی قابل مشاهده است، کالیبر سیکو اسپرینگ درایو 9r96 قرار دارد، که از طریق ترکیب آن با چرخ تعادل، انرژی الکترومغناطیسی، و یک شتاب دهندۀ کوارتز به جای فنر فرار سنتی، به بالاترین سطح دقت دست می یابد؛ سیستم اسپرینگ درایو – که سیکو به صنعت ساعت سازی معرفی کرد، از یک روتور سنتی برای کوک خودکار فنر اصلی استفاده می کند – اینجا آرم لوگوی GT-R را به جای آرم گرند سیکو با طلای زرد 18 عیار می خورد. موتور 50 عدد جواهر دارد و تا 72 ساعت ذخیرۀ نیرو دارد و به صورت مستقل تنظیم می شود.

این ساعت در بوتیک های منتخب گرند سیکو و شرکای خرده فروش آن در سراسر جهان به قیمت 21000 دلار عرضه خواهد شد. آن به مجموعۀ جذاب 2019 گرند سیکو می پیوندد که در میان 28 برند واچ تایم لس آنجلس در سوم و چهارم ماه می خواهد بود.


محصولات Grand Seiko

 

#خرید_ساعت_مچی_زنانه   #خرید_ساعت_مچی   #ساعت_مچی_کاسیو    #ساعت_مچی_سیکو   #ساعت_مچی_رومانسون   #خرید_اقساطی_ساعت_مچی

 

سالگرد گرند سیکو و نیسان !
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم