درباره ما

درباره ما

دلیل ایجاد ایران تایمر وجود یک مجموعه جامع برای ارائه ساعت مچی اورجینال و اکسسوری برند های معتبر بوده و هست. و این نیاز از زمانی احساس شد که من (مصطفی منفرد، مدیر مجموعه ایران تایمر) شخصا متوجه شدم، در مغازه های ساعت فروشی به جای ساعت برند و اصل مدل های های کپی فروخته میشد. این موضوع به قبل از سال 1389 برمیگردد. در سال 89 تصمیم گرفتم با کمک دوستانم و خانواده سایتی راه اندازی کنم تا در این زمینه به عنوان یک سایت صادق و مرجع با کسانی که مثل خودم عاشق دنیای ساعت مچی هستند ارتباط برقرار کنم.
هدف از ایجاد سایت ایران تایمر تنها امکان فروش ساعت مچی نبوده. بلکه از ابتدا سعی کردیم اطلاعات تخصصی و کاربردی مربوط به ساعت ها رو در اختیار شما بگذاریم. از مهمترین این اطلاعات تشخیص ساعت مچی اورجینال از غیر اورجینال هست. علاوه بر نحوه تشخیص این موضوع تضمین اصالت کالاهای داخل سایت ایران تایمر از مهمترین وعده های ما به شماست. در ایران تایمر سعی کردیم یک مجموعه جامع برای سوالات و دغدغه های شما باشیم. همچنین با ارائه خدمات متفاوت تلاش در این داریم که یک خرید حرفه ای و متفاوت رو تجربه کنید.

ایران تایمر چطور به شما کمک می کند؟

در ایران تایمر سعی کردیم یک ویترین بزرگ با تنوع بیش از 300 برند جهانی و بالای 80 هزار محصول ساعت مچی معمولی، ساعت لاکچری، زیورآلات و عینک آفتابی در اختیار شما بزاریم. هر اطلاعاتی که در هنگام خرید ساعت مچی یا محصولات دیگر نیاز دارید، می توانید در قسمت مشخصات محصول کاملترین توضیحات را بخوانید. ایران تایمر به عنوان نماینده رسمی و اینترنتی برند های داخل سایت، موظف است قیمت واقعی در بازار را در اختیار شما بزارد. تمام قیمت ها و تخفیف های داخل سایت طبق تعرفه شرکت وارد کننده آن برند در ایران است و ایران تایمر هیچ دخل و تصرفی در تعیین قیمت ندارد. 

همچنین برای آن دسته از افرادی که علاقه بیشتری دارند تا در خصوص اطلاعات تخصصی ساعت مچی آگاهی داشته باشند، صفحه "درباره ساعت" بهترین گزینست.

 

خدمات متفاوت ایران تایمر:

 

کادر ایران تایمر: 

 

آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم