ویدئوها ساعت مچی مردانه دیوید گانر(David Guner) مدل DG-8621GA-ZM10
برند:دیوید گانر (David Guner)
Watch Information
Brand, Seller, or Collection Name: David Guner
Modelnumber: DG-8621GA-ZM10
Dial window material: Mineral Crystal
usage:
material: Stainless Steel, Plums or brush
page material:
Plating type:
Case material: alloy
Case diameter: 44 mm
Case Thickness: 10 mm
Watch color: Silver, Green
Case color: silver
Dial color: green
Band Material: stainless steel
Band color: silver, green
Band length: Men's
Band width: 20 mm