ویدئوها ساعت مچی مردانه آتلانتیک(ATLANTIC) مدل AC-66355.43.21R
برند:آتلانتیک (ATLANTIC)
Watch Information
Brand, Seller, or Collection Name: ATLANTIC SEASHELL
Model number: AC-66355.43.21R
Dial window material: Sapphire crystal
Material Case Stainless Steel 316
Case diameter: 40 mm
Case Thickness: 9 mm
Case color: Silver & Rose Gold
Dial color: Silver
Band Material: Stainless Steel 318
Band color: Silver & Rose Gold
Band length: Men's
Band width: 21 mm