ساعت مچی مردانه ارنشا(EARNSHAW) مدل ES-8006-22
کد سایت: 30333
خرید و فروش ارنشا در ایران تایمر
  • مردانه کلاسیک تمام استیل
  • دو زمانه
  • اتوماتیک
  • اسکلتون
  • دو زمانه
  • اسکلتون یا قلب باز
  • مکانیکی کوکی
  • مکانیکی اتوماتیک
  • چند عقربه
  • فلزی
  • کلاسیک
  • مقاوم در برابر آب تا 50 متر
  • اصالت کشور انگلستان
  • گارانتی مادام العمر اصالت کالا
جهت اطلاع تماس بگیرید
اشتراک گذاری علاقه‌مندی‌ها
موجودی این محصول به اتمام رسیده
محصولات مشابه که ممکن است به دنبال آنها باشید
اطلاعات محصول
اطلاعات کلی
جنسیتمردانه
رسته ساعت
استایلکلاسیکساعت مجلسی و روزمره
رنگبندی
رنگ بکار رفته در ساعتسفید    طلائی
گارانتی
گارانتی ایران تایمراصالت کالا (مادام العمر)اصالت کالا (تا زمان استفاده)
گارانتیدر ایران    بین المللی    دوساله
موارد گارانتیموتور    ضد یا مقاوم در برابر آب    رنگ قاب
گارانتی ایرانشرکت آریا زمان
ابعاد و وزن
محدوده عرض قاب43-44 میلیمتر
عرض قاب44
ارتفاع قاب14
عرض بند22
ویژگی ها ظاهری
طرح بندفلزی
طرح صفحهچند عقربه چند عقربه جداگانه برای نمایش دیگر ویژیکهای
شکل قابگرد
ویژگی ها و امکانات
مقاوم در برابر آبتا 50 متر
ویژگیدو زمانه    اسکلتون یا قلب بازمشخص بودن قسمتی یا تمام موتور ساعت (در در ساعتهای اتوماتیک)
اطلاعات موتور
جنس بکاررفته
مشخصات فنی
Watch Information
Brand, Seller, or Collection Name: EARNSHAW
Modelnumber:ES-8006-22
Dial window material: Mineral
Case material: Stainless Steel
Case diameter: 44 mm
Case Thickness: 14 mm
Case color: Gold
Dial color: White
Band Material: Stainless Steel
Band color: Gold
Band length: Men's
Band width: 22 mm