ویدئوها ساعت مچی دخترانه پسرانه کیو اند کیو(Q&Q) مدل V23A-016VY
برند:کیو اند کیو (Q&Q)
Watch Information
Brand, Seller, or Collection Name: Q&Q
Modelnumber: V23A-016VY
Dial window material: PVC
usage: swimming
material: caoutchouc or Resin Strap
page material:
Plating type:
Case material: resin
Case diameter: 32 mm
Case Thickness: 10 mm
Watch color: White, Green
Case color: green
Dial color: white
Band Material: resin
Band color: green
Band length: Girly, Boys, Unisex
Band width: 16 mm