ویدئوها ساعت مچی زنانه کیو اند کیو(Q&Q) مدل C04A-018PY
برند:کیو اند کیو (Q&Q)
Watch Information
Brand, Seller, or Collection Name: Q&Q
Modelnumber: C04A-018PY
Dial window material: Mineral Crystal
usage:
material: Stainless Steel, Leather Or similar, metal
page material:
Plating type:
Case material:
Case diameter: 38 mm
Case Thickness: 8.8 mm
Watch color: Silver, grape
Case color: silver
Dial color: silver
Band Material: Artificial leather
Band color: violet
Band length: Women's
Band width: 18 mm