ویدئوها ساعت مچی مردانه آتلانتیک(ATLANTIC) مدل AC-73465.43.21R
برند:آتلانتیک (ATLANTIC)
Watch Information
Brand, Seller, or Collection Name: ATLANTICS EACLOUD
Model number: AC-73465.43.21R
Dial window material: Sapphire crystal
Material Case Stainless Steel 316
Case diameter: 43 mm
Case Thickness: 11 mm
Case color: Silver
Dial color: Silver
Band Material: Stainless Steel 319
Band color: Silver & Rosegold
Band length: Men's
Band width: 20 mm