ویدئوها ساعت مچی مردانه کاتر پیلار(CAT) مدل K1.121.21.131
برند:کاتر پیلار (CAT)
Watch Information
Brand, Seller, or Collection Name: CAT
Modelnumber: K1.121.21.131
Dial window material: Mineral
Case material: Stainless Steel
Case diameter: 45 mm
Case Thickness: 14 mm
Case color: black
Dial color: black
Band Material: Rubber
Band color: black
Band length: Men's
Band width: 21 mm