ویدئوها ساعت مچی مردانه آتلانتیک(ATLANTIC) مدل AC-68450.41.22
برند:آتلانتیک (ATLANTIC)
Watch Information
Brand, Seller, or Collection Name: Atlantic SPEEDWAY ROYAL
Modelnumber: AC-68450.41.22
Dial window material: Sapphire Crystal
Case material: Stainless Steel
Case diameter: 41 mm
Case Thickness: 10 mm
Case color: Steel
Dial color: black, Steel
Band Material: Natural Leather
Band color: black
Band length: Men's
Band width: 18 mm