ویدئوها ساعت مچی مردانه آتلانتیک(ATLANTIC) مدل AC-68750.41.25B
برند:آتلانتیک (ATLANTIC)
Watch Information
Brand, Seller, or Collection Name: Atlantic SPEEDWAY ROYAL
Modelnumber: AC-68750.41.25B
Dial window material: Sapphire Crystal
Case material: Stainless Steel, Jewels
Case diameter: 41 mm
Case Thickness: 10 mm
Case color: Steel
Dial color: Steel
Band Material: Natural Leather
Band color: black
Band length: Men's
Band width: 18 mm