ساعت مچی مردانه آتلانتیک(ATLANTIC) مدل AC-63365.41.21
کد سایت: 30980
خرید و فروش آتلانتیک در ایران تایمر
  • مردانه کلاسیک تمام استیل
  • نمایش تاریخ بزرگ
  • شیشه ضد خش
  • چند عقربه
  • فلزی
  • تقویم
  • کوارتز
  • کلاسیک
  • مردانه
  • مقاوم در برابر آب تا 100 متر (غواصی کم عمق)
  • اصالت کشور سوئیس
  • گارانتی مادام العمر اصالت کالا
جهت اطلاع تماس بگیرید
اشتراک گذاری علاقه‌مندی‌ها
موجودی این محصول به اتمام رسیده
محصولات مشابه که ممکن است به دنبال آنها باشید
76,700,000 تومان
اطلاعات محصول
اطلاعات کلی
جنسیتمردانه
اصالت کشور برندسوئیسساخت کاملا در کشور سوئیس
رسته ساعت
استایلکلاسیکساعت مجلسی و روزمره
رنگبندی
رنگ بکار رفته در ساعتنقره ای
گارانتی
گارانتی ایران تایمراصالت کالا (مادام العمر)اصالت کالا (تا زمان استفاده)
گارانتیدر ایران    بین المللی    دوساله
موارد گارانتیموتور    ضد یا مقاوم در برابر آب    رنگ قاب    رنگ بند
گارانتی ایرانشرکت زمردیان
ابعاد و وزن
عرض قاب41
ارتفاع قاب9
عرض بند19
وزن ساعت140
ویژگی ها ظاهری
طرح بندفلزی
طرح صفحهچند عقربه چند عقربه جداگانه برای نمایش دیگر ویژیکهای
شکل قابگرد
ویژگی ها و امکانات
ویژگیشیشه ضد خشمقاوم در برابر خشهای و کشیدگیهای معمولی    تقویمنمایش سی و یک روز ماه
اطلاعات موتور
نوع موتورکوارتز
جنس بکاررفته
مشخصات فنی
Watch Information
Brand, Seller, or Collection Name: Atlantic Seaway
Modelnumber: AC-63365.41.21
Dial window material: Sapphire Crystal
Case material: Stainless Steel
Case diameter: 41 mm
Case Thickness: 9 mm
Case color: Silver
Dial color: Silver
Band Material: Stainless Steel
Band color: Silver
Band length: Men's
Band width: 19 mm