ساعت مچی مردانه آتلانتیک(ATLANTIC) مدل AC-69550.43.41R
کد سایت: 44273
خرید و فروش آتلانتیک در ایران تایمر
  • مردانه کلاسیک بند چرم طبیعی
  • نمایش تاریخ و روز
  • رنگ PVD
  • روکش رنگ پی وی دی(PVD)
  • چرمی
  • شب نما
  • تقویم
  • عقربه ای آنالوگ
  • کوارتز
  • کلاسیک
  • مقاوم در برابر آب تا 50 متر
  • اصالت کشور سوئیس
  • گارانتی مادام العمر اصالت کالا
جهت اطلاع تماس بگیرید
اشتراک گذاری علاقه‌مندی‌ها
موجودی این محصول به اتمام رسیده
محصولات مشابه که ممکن است به دنبال آنها باشید
76,700,000 تومان
اطلاعات محصول
اطلاعات کلی
جنسیتمردانه
اصالت کشور برندسوئیسساخت کاملا در کشور سوئیس
رسته ساعت
استایلکلاسیکساعت مجلسی و روزمره
رنگبندی
رنگ بکار رفته در ساعتمشکی    نوک مدادی    قهوه ای    مسیرنگ طلایی مایل به قرمز
گارانتی
گارانتی ایران تایمراصالت کالا (مادام العمر)اصالت کالا (تا زمان استفاده)
گارانتیدر ایران    بین المللی    دوساله
موارد گارانتیموتور    ضد یا مقاوم در برابر آب
گارانتی ایرانزمردیان
ابعاد و وزن
عرض قاب41
ارتفاع قاب11
عرض بند19
وزن ساعت73.3
جنس بکاررفته
جنس شیشهکریستال معدنی با پوشش یاقوت کبودشیشه مقاوم در برابر ضربه و خط و خش و اصطحلاک بالا
ویژگی ها ظاهری
طرح بندچرمی
طرح صفحهعقربه ای آنالوگ
شکل قابگرد
ویژگی ها و امکانات
مقاوم در برابر آبتا 50 متر
تقویمنمایش هفته یا شب و روزنمایش هفت روز هفته یا نمایش شب و روز و یا هردو
اطلاعات موتور
نوع موتورکوارتز
مشخصات فنی
Watch Information
Brand, Seller, or Collection Name: Atlantic SEADAY
Modelnumber: AC-69550.43.41R
Dial window material: Sapphire Crystal
Case material: Stainless Steel
Case diameter: 41 mm
Case Thickness: 11 mm
Case color: black, copper
Dial color: Dark Gray
Band Material: Natural Leather
Band color: Brown
Band length: Men's
Band width: 19 mm