ساعت مچی مردانه آتلانتیک(ATLANTIC) مدل AC-69555.43.41R
کد سایت: 44275
خرید و فروش آتلانتیک در ایران تایمر
  • مردانه کلاسیک تمام استیل
  • نمایش تاریخ و روز
  • رنگ PVD
  • روکش رنگ پی وی دی(PVD)
  • شب نما
  • فلزی
  • تقویم
  • عقربه ای آنالوگ
  • کوارتز
  • کلاسیک
  • مقاوم در برابر آب تا 50 متر
  • اصالت کشور سوئیس
  • گارانتی مادام العمر اصالت کالا
جهت اطلاع تماس بگیرید
اشتراک گذاری علاقه‌مندی‌ها
موجودی این محصول به اتمام رسیده
محصولات مشابه که ممکن است به دنبال آنها باشید
76,700,000 تومان
اطلاعات محصول
اطلاعات کلی
جنسیتمردانه
اصالت کشور برندسوئیسساخت کاملا در کشور سوئیس
رسته ساعت
استایلکلاسیکساعت مجلسی و روزمره
رنگبندی
رنگ بکار رفته در ساعتنوک مدادی    مسیرنگ طلایی مایل به قرمز
گارانتی
گارانتی ایران تایمراصالت کالا (مادام العمر)اصالت کالا (تا زمان استفاده)
گارانتیدوساله    در ایران    بین المللی
موارد گارانتیموتور    ضد یا مقاوم در برابر آب
گارانتی ایرانزمردیان
ابعاد و وزن
عرض قاب41
ارتفاع قاب11
عرض بند19
جنس بکاررفته
جنس شیشهکریستال معدنی با پوشش یاقوت کبودشیشه مقاوم در برابر ضربه و خط و خش و اصطحلاک بالا
ویژگی ها ظاهری
طرح بندفلزی
طرح صفحهعقربه ای آنالوگ
شکل قابگرد
ویژگی ها و امکانات
مقاوم در برابر آبتا 50 متر
تقویمنمایش هفته یا شب و روزنمایش هفت روز هفته یا نمایش شب و روز و یا هردو
اطلاعات موتور
نوع موتورکوارتز
مشخصات فنی
Watch Information
Brand, Seller, or Collection Name: Atlantic SEADAY
Modelnumber: AC-69555.43.41R
Dial window material: Sapphire Crystal
Case material: Stainless Steel
Case diameter: 41 mm
Case Thickness: 11 mm
Case color: Dark Gray, copper
Dial color: Dark Gray
Band Material: Stainless Steel
Band color: Dark Gray
Band length: Men's
Band width: 19 mm