ساعت مچی زنانه منیجر(MANAGER) مدل MAN-PA-12-RL
کد سایت: 58295
خرید و فروش منیجر در ایران تایمر
  • زنانه کلاسیک بند چرم طبیعی
  • نگین سواروسکی
  • رنگ PVD
  • روکش رنگ پی وی دی(PVD)
  • چرمی
  • عقربه ای آنالوگ
  • کوارتز
  • کلاسیک
  • زنانه
  • مقاوم در برابر آب تا 50 متر
  • اصالت کشور سوئیس
  • گارانتی مادام العمر اصالت کالا
جهت اطلاع تماس بگیرید
اشتراک گذاری علاقه‌مندی‌ها
موجودی این محصول به اتمام رسیده
محصولات مشابه که ممکن است به دنبال آنها باشید
100,170,000 تومان
  30
  30
اطلاعات محصول
اطلاعات کلی
جنسیتزنانه
اصالت کشور برندسوئیسساخت کاملا در کشور سوئیس
رسته ساعت
استایلکلاسیکساعت مجلسی و روزمره
رنگبندی
رنگ بکار رفته در ساعتقرمزطیف رنگهای قرمز    مسیرنگ طلایی مایل به قرمز
رنگ قابرزگلد
گارانتی
گارانتی ایران تایمراصالت کالا (مادام العمر)اصالت کالا (تا زمان استفاده)
گارانتیدوساله    در ایران    بین المللی
موارد گارانتیموتور    ضد یا مقاوم در برابر آب
گارانتی ایرانبازرگانی زمردیان
ابعاد و وزن
عرض قاب29
ارتفاع قاب6
وزن ساعت29
جنس بکاررفته
جنس شیشهکریستال معدنی با پوشش یاقوت کبودشیشه مقاوم در برابر ضربه و خط و خش و اصطحلاک بالا
جنس بندچرم طبیعی
ویژگی ها ظاهری
طرح بندچرمی
طرح صفحهعقربه ای آنالوگ
شکل قابگرد
ویژگی ها و امکانات
مقاوم در برابر آبتا 50 متر
اطلاعات موتور
نوع موتورکوارتز
مشخصات فنی
Watch Information
Brand, Seller, or Collection Name: MANAGER
Modelnumber: MAN-PA-12-RL
Dial window material: Sapphire Crystal
Case material: SWAROVSKI Imitation Diamonds, Stainless Steel
Case diameter: 29 mm
Case Thickness: 6 mm
Case color: copper
Dial color: red
Band Material: Natural Leather
Band color: red
Band length: Women's
Band width: 15.5*12 mm