ویدئوها ساعت مچی زنانه دنیش دیزاین(Danish Design) مدل IV65Q1293
برند:دنیش دیزاین (Danish Design)
Watch Information
Brand, Seller, or Collection Name: Danish Design
Modelnumber: IV65Q1293
Dial window material: Mineral Crystal
usage:
material: Stainless Steel
page material:
Plating type:
Case material: stainless steel
Case diameter: 26 mm
Case Thickness: 6.5 mm
Watch color: Silver, Golden
Case color: silver, golden
Dial color: silver
Band Material: stainless steel
Band color: silver, golden
Band length: Women's
Band width: 14 mm
function: colour PVD
Calendar:
how to close the watch back cover:
Chronograph accuracy:
Movement power: electric battery
Movement: Quartz
Visible Movement:
Movement Made: MIYOTA JAPAN
Number of Movement: single analog
accuracy Movement:
Water resistant depth: Water Resistant to 30 m Meters
Item weight: gr
Warranty: Two-years, in Iran, International, Originality of goods (lifetime)
Approximate weight:
Includes warranty: movement, Battery, Waterproof, Watch’s color, BRACELET
Frame shape: Round
Originality of Brand Country: Denmark
Product line:
Category: Classic
dial's Type: Analog
Strap Type: metal
Lock type:
Frame width range: Less than 30 mm