ساعت مچی زنانه کیو اند کیو(Q&Q) مدل C04A-018PY
کد سایت: 122326
خرید و فروش کیو اند کیو در ایران تایمر
  • زنانه کلاسیک بند چرمی
  • چرمی
  • عقربه ای آنالوگ
  • کوارتز
  • کلاسیک
  • زنانه
  • مقاوم در برابر آب تا 30 متر
  • اصالت کشور ژاپن
  • گارانتی مادام العمر اصالت کالا
جهت اطلاع تماس بگیرید
اشتراک گذاری علاقه‌مندی‌ها
موجودی این محصول به اتمام رسیده
محصولات مشابه که ممکن است به دنبال آنها باشید
6,570,000 تومان
اطلاعات محصول
اطلاعات کلی
جنسیتزنانه
رسته ساعت
استایلکلاسیکساعت مجلسی و روزمره
رنگبندی
رنگ بکار رفته در ساعتنقره ای    بنفش
رنگ صفحهنقره اینقره ای
رنگ قابنقره ای
رنگ بندبنفش
گارانتی
گارانتی ایران تایمراصالت کالا (مادام العمر)اصالت کالا (تا زمان استفاده)
گارانتییکساله    در ایران    بین المللی
موارد گارانتیموتور    ضد یا مقاوم در برابر آب
گارانتی ایرانایران تایمر
ابعاد و وزن
عرض قاب38
ارتفاع قاب8.8
عرض بند18
وزن ساعت39
جنس بکاررفته
جنس شیشهکریستال معدنیشیشه با مقاومت مناسب
جنس بندچرم مصنوعی
ویژگی ها ظاهری
طرح صفحهعقربه ای آنالوگ
طرح بندچرمی
شکل قابگرد
ویژگی ها و امکانات
مقاوم در برابر آبتا 30 متر
نوع قفلسگکی ساده
اطلاعات موتور
نوع موتورکوارتز
تعداد موتوریک موتور الکتریکی آنالوگ
نیرو محرکهانرژی الکتریکی باتری
مشخصات فنی
Watch Information
Brand, Seller, or Collection Name: Q&Q
Modelnumber: C04A-018PY
Dial window material: Mineral Crystal
usage:
material: Stainless Steel, Leather Or similar, metal
page material:
Plating type:
Case material:
Case diameter: 38 mm
Case Thickness: 8.8 mm
Watch color: Silver, grape
Case color: silver
Dial color: silver
Band Material: Artificial leather
Band color: violet
Band length: Women's
Band width: 18 mm