ساعت مچی مردانه آتلانتیک(ATLANTIC) مدل AC-66355.43.21R
کد سایت: 19032
خرید و فروش آتلانتیک در ایران تایمر
  • مردانه کلاسیک تمام استیل
  • نمایش تاریخ(SEASHELL)
  • شیشه ضد خش
  • شب نما
  • فلزی
  • تقویم
  • عقربه ای آنالوگ
  • کوارتز
  • کلاسیک
  • مقاوم در برابر آب تا 50 متر
  • اصالت کشور سوئیس
  • گارانتی مادام العمر اصالت کالا
جهت اطلاع تماس بگیرید
اشتراک گذاری علاقه‌مندی‌ها
موجودی این محصول به اتمام رسیده
محصولات مشابه که ممکن است به دنبال آنها باشید
76,700,000 تومان
اطلاعات محصول
اطلاعات کلی
جنسیتمردانه
اصالت کشور برندسوئیسساخت کاملا در کشور سوئیس
رسته ساعت
استایلکلاسیکساعت مجلسی و روزمره
رنگبندی
رنگ بکار رفته در ساعتنقره ای    طلائی
گارانتی
گارانتی ایران تایمراصالت کالا (مادام العمر)اصالت کالا (تا زمان استفاده)
گارانتیدوساله    در ایران    بین المللی
موارد گارانتیرنگ بند    موتور    ضد یا مقاوم در برابر آب    رنگ قاب
گارانتی ایرانشرکت زمردیان
ابعاد و وزن
عرض قاب40
ارتفاع قاب9
عرض بند21
وزن ساعت139
ویژگی ها ظاهری
طرح بندفلزی
طرح صفحهعقربه ای آنالوگ
شکل قابگرد
ویژگی ها و امکانات
مقاوم در برابر آبتا 50 متر
اطلاعات موتور
نوع موتورکوارتز
جنس بکاررفته
مشخصات فنی
Watch Information
Brand, Seller, or Collection Name: ATLANTIC SEASHELL
Model number: AC-66355.43.21R
Dial window material: Sapphire crystal
Material Case Stainless Steel 316
Case diameter: 40 mm
Case Thickness: 9 mm
Case color: Silver & Rose Gold
Dial color: Silver
Band Material: Stainless Steel 318
Band color: Silver & Rose Gold
Band length: Men's
Band width: 21 mm